Skip to main content

Senior program

Pomozte našim seniorům prožít klidné stáří

Naše společnost ve spolupráci s Nadačním fondem Vaše klidné stáří a partnery založila na českem trhu ojedinělý produkt Hypotéka třetího věku, který pomáhá a umožňuje našim seniorům prožít stáří v prostředí a standardech tak, jak si ho po celoživotní práci zaslouží.

Naše společnost zajištuje sociální služby, kde seniorům poskytujeme služby jako v domovech seniorů formou 24/7, kde poskytujeme i poradenskou službu, aby naši klienti zvládali například platby energií, tel. služby, TV služby. Zajišťujeme služby širokého rozsahu a možností, v našich smluvních a dceřiných společnostech.

Součástí tohoto projektu naše společnost pomáhá v této pro seniory těžké a turbulentní době zajistit a udržet běžné standardy, které jsou způsobeny zvyšováním nákladů, jako jsou platby (úhrady) energií, nájmů, telefonních služeb, provozu TV, internetu a v neposlední řadě i nákupu potravin a možnost volnočasových aktivit.

Hlavně se v neposlední řadě také snažíme, aby se naši klienti nedostávali se do situací blížící se hranici ekonomické chudoby.

Vaší pomocí je vložená částka, kterou pomáháte našim seniorům.

Za tyto prostředky se naše společnost hlavně zabývá výkupem nemovitostí od seniorů, kteří se rozhodli svoji nemovitost odprodat se zřízením věcného břemene doživotního užívání, čímž budou nadále oprávněni nemovitost doživotně užívat.

OCHRANNÁ ZNÁMKA HYPOTÉKA TŘETÍHO VĚKU
ZAREGISTROVÁNA NA ÚŘADU PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ