• Senior program

    Vaše klidné stáří

Hypotéka třetího věku

Svěřte svou nemovitost do našich rukou, dopřejte si to, co skutečně chcete a bez překážek. Získané prostředky použijte dle svého uvážení.
Vlastníte byt, dům, nebo družstevní podíl a jste v seniorském věku?

Pomáháme a podporujeme seniory při těžkých životních změnách, které přináší stáří. Jednejte se svým majetkem podle Vašich představ a zlepšete si podzim svého života.

dohoda

Vše za vás zařídíme!


Starosti a papírování nechte na nás. Vaši nemovitost odkoupíme za výhodnou cenu s věcným břemenem dožití. To znamená, že v bytě / domě budete žít nadále, jako by byl Váš. Peníze Vám budou vyplaceny obratem, hned jak budou splněny všechny zákonné podmínky po uzavření smlouvy. Na celý proces dohlédne zkušený právník pod dozorem notáře. O svém stáří rozhodujete Vy.

dohoda

Staráme se o vás!


Výkupem Vaší nemovitosti naše spolupráce v žádném případě nekončí, jsme pro Vás neustále k dispozici. Pomůžeme Vám například s rekonstrukcí a zařízením bezbariérové koupelny, nové kuchyňské linky, úpravami interiérů na bezbarierové, nebo jakéhokoliv úkonu, který vám znepříjemňuje život. Zajistíme služby sociálního charakteru, jako je dovoz jídla, pečovatelská služba, včetně úklidu a údržby Vaší domácnosti. ​​


Události ČT, ekonomická situace a bydlení seniorů.


Často kladené otázky

Cena za nemovitosti bude určena individuálně, a to hned poté co nemovitost ocení soudní znalec z oboru realit a z tohoto znaleckého posudku bude vycházet výpočet ceny za vaši nemovitost.

Platba za Vaši nemovitost bude složena do notářské úschovy při podpisu smlouvy a Vaše prostředky Vám budou převedeny notářem a to neprodleně, když budou splněny všechny zákonné podmínky.

Samozřejmě si můžete přizvat svého, ale z naší strany je vše smluvně zajištěno a to včetně podpisu smlouvy u notáře, kam Vás v případě potřeby dopravíme.

Vše budeme hradit za vás a vzhledem k tomu, že máme nastaveny velkoodběratelské ceny, tak i na těchto platbách budete šetřit. Všechny tyto platby vám budou účtovány jednou částkou, která bude vycházet z vašich odběrů a bude vám řádně vyfakturována včetně záloh.