Dluhopis

Naše investiční a obchodní společnost vydává dluhopis v jmenovité hodnotě.
 • 50 000.- Kč na dobu 5 let s 8 % úrokem ročně.
Dluhopisy jsou úročeny pevnou roční úrokovou sazbou, přičemž úrokové výnosy jsou vypláceny měsíčně.

Výnos z úroku podléhá 15 % dani, kterou za Vás odvádí naše společnost.

Kalkulačka výnosu našich dluhopisů


10 0000

Výnos měsíčně:


666 / měsíc

Výnos ročně:


8 000 / rok
Výnos z úroku podléhá 15 % dani, kterou za vás odvádí naše společnost.

Emise

Výhody našeho dluhopisu

Vyplácíme úroky měsíčně

Jsme jedna z mála společností, která investorům nabízí možnost vyplácení úroků měsíčně a to znamená, že máte možnost svou investici mít jako pasivní příjem a tím nechat své peníze pracovat za Vás.

Je tohle jistý zisk?

Pro příklad máte-li 6 000 000 Kč a koupíte za ně investiční byt 3+kk v Praze anebo 2 byty v jiném městě, je Váš pasivní příjem po odpočtu zdanění a služeb cca 20 000 Kč. S těmito investicemi, jsou ale spojeny problémy s výběrem seriózních nájemníku, starostí o nemovitost a v neposlední řadě i platbou nájemného.

ZISK BEZ STAROSTÍ

U nás za stejně investované peníze máte nezdaněný zisk 40 000 Kč měsíčně, při zhodnocení p.a. 8% ročně. Tato částka podléhá 15% dani stanovené zákonem, což je 6 000 Kč měsíčně. Daň za Vás odvádi naše společnost. Váš vklad tedy měsíčně vytváří zisk 34 000 Kč což je o 70% vyšší měsíční příjem, než z pronájmu nemovitosti!

Kolísání v hospodářství

Největší výhodou investice do naší společnosti je, že se nemusíte bát turbulencí našeho hospodářství, protože po 5 letech kdy bude splatnost Vašeho dluhopisu tak dostanete zpět celou Vaší investici a je jen na Vás zda svoje peníze budete znovu investovat do naší společnosti anebo dokonce kapitál navýšíte, aby byl Váš pasivní příjem ještě vyšší.

Dostupnost pro každého

Naše společnost nabízí dluhopisy již
od 50 000.- Kč s p.a. 8% na 5 let, což je i pro malé investory skvělá možnost si začít budovat pasivní příjem a zároveň pomáhat našim seniorům, kteří tuto možnost doposud neměli.

ÚČETNÍ AUDIT

Každý rok provádíme účetní audit, který předkládáme ze zákona ke kontrole Českou Národní Bankou podle článku 20, odst. 2 ZPKT při roční obnově schválení základního prospektu. Ten bude zveřejněn na webových stránkách, aby o nás naši investoři měli ekonomický přehled, a to i pro případ, že by investici chtěli navýšit, nebo někomu doporučit.

Dluhopisy můžete kdykoliv dokupovat a stále navyšovat svůj pasivní příjem.

Řekli o nás

Často kladené otázky

 • Jak mohu vstoupit do Vašeho Investičního programu?
  Ano určitě můžete. Kontaktujte našeho specialistu, s kterým jste jednali v minulosti, nebo volejte přímo na tel. číslo +420 601 544 111 případně napište na email info@familyinvestment.cz a vše s Vámi bude projednáno individuálně, dle Vašich přání a možností.
 • Musím v případě uzavření a podpisu smlouvy do sídla Vaší společnosti v Praze?
  Samozřejmě můžete, ale nemusíte. Vše s vámi bude vyřízeno ve Vašem městě či regionu, a to buď na naší pobočce, nebo individuálně s naším specialistou přímo v pohodlí vaší kanceláře, popřípadě domova.
 • Mohu navyšovat svojí investici, a jakou formou?
  Ano určitě můžete. Kontaktujte našeho specialistu s kterým jste jednali v minulosti, nebo volejte přímo na tel. číslo +420 601 544 111 případně napište na email info@familyinvestment.cz a vše s Vámi bude projednáno individuálně, dle Vašich přání a možností.
 • Je investice do Vaší společnosti nějak finančně omezená?
  Jen tak jak vy sami chcete. Můžete investovat jakoukoliv finanční částku, a to již od 50 000 Kč a to neomezeně.
 • Jakým způsobem a kdy probíhá výplata úroků?
  Úroky jsou vypláceny na Váš účet každý měsíc, a to vždy k 1. dni následujícího měsíce, kdy vzniká nárok na výplatu úroků.
 • Podléhá zisk z investice nějakému daňovému zatížení?
  Ano, příjem ze zisku je daněn 15 %, ze zákona a to v případě Fyzické osoby, tuto daň za Vás odvádí naše společnost a Vám je zisk vyplácen každý měsíc již po zdanění. V případě Právnické osoby, vyplácíme úroky nezdaněné a Vaše společnost je zavede do účetnictví jako příjmy.
 • Mohu převádět svoje investice na třetí osoby?
  Ano, ale k účinnosti převodu musí vlastník předložit dluhopisy s nepřetržitou řadou rubopisů nebo jiný důkaz o tom, že příslušná osoba je vlastníkem dluhopisu. Změna vlastnictví dluhopisu musí být oznámena neprodleně od jejího vzniku.
 • Mohu vypovědět naši smlouvu předčasně, před smluvně stanoveným termínem?
  Investice není záležitostí na půl roku, pokud má splnit očekávání jde o pětiletý investiční plán, takže ukončit předčasně není možné. I přesto se obraťte na naši společnost a Vaší situaci se pokusíme řešit individuálně.

Kontaktní formulář

Neváhjete nás kontaktovat skrz kontaktní formulář.

OCHRANNÁ ZNÁMKA ZAREGISTROVÁNA
NA ÚŘADU PRUMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ

Jsme členem Hospodářské komory

DLUHOPISY JSOU REGISTROVÁNY

SCHVÁLEN ZÁKLADNÍ PROSPEKT EMISE DLUHOPISŮ DLE ČLÁNKU 20, ODST. 2

ČESKOU NÁRODNÍ BANKOU